Rezervace: +420 704 170 170

Orlovský pivovar

Počátky příběhu Orlovského pivovaru sahají do druhé poloviny devadesátých let, kdy se celá restaurace přímo před očima návštěvníků proměňovala do originální podoby. Pivnice, jež náleží k Černému orlu odnepaměti a do níž osečtí i přespolní štamgasti rádi chodili „na dvandu“, měla v budoucnu získat ucelenost a důstojnost tím, že k ní bude neodmyslitelně patřit i vlastní pivovar. V roce 2015 příběh dospěl ke šťastnému konci: oblíbenou restauraci s výtečnou kuchyní doplnil moderní, avšak v postupech vaření piva tradiční, rodinný pivovar. Podle mistrovského umění sládka a člena týmu Orlovského pivovaru Jana Havlína vaříme piva postavená na českých postupech. Zároveň se do nich snažíme vnést neotřelost a svéráznost. Nechceme zapadnout mezi ostatní pivovary, pilujeme chuť a výraz piva především pro hosty Černého orla.

NAŠE PIVA

Tak jak se střídají roční období, tak se v budoucnu budou střídat naše pivní speciály. Ke stálicím Orlovského pivovaru patří:

American Pale Ale

se vyznačuje svojí jemnou kořeněnou chutí a vyšší hořkostí. Díky speciálním americkým odrůdám chmele má pivo příjemné aroma po citrusech a tropickém ovoci. Pro kvašení se využívá kvasinek svrchního kvašení a metoda chmelení ,,dry hopping" tzv. studené chmelení, kdy se přidává chmel při dozrávání piva. Sládek ho uplně "zbožňuje" ❤

Obsah alkoholu: 4,7 %

12% DVANDA OD ORLA

Ležák plzeňského typu uvařený dvourmutovým způsobem za použití výhradně českých surovin, kvalitní vody z úpatí Krušných hor, výhradně českého sladu plzeňského typu a dvou odrůd žateckých chmelů. Dvanda je charakteristická svou hořkostí a typickým chmelovým aroma. Klasická a plná chuť naší dvanáctky si určitě najde své příznivce.

Obsah alkoholu: 5,1 %

11% KARAMELA OD ORLA

Tmavá jedenáctka od Orla je vařena za použití kvalitní krušnohorské vody a tří druhů sladů, a to plzeňského, karamelového a mnichovského. Samozřejmostí je chmelení žateckým chmelem. Pivo je typické jemnou hořkostí, tmavou barvou a příjemnou karamelovou chutí. Svým charakterem určitě osloví i dámy.

Obsah alkoholu: 4,5 %

12% KOMBINÁTOR

Vychutnejte si jedinečné spojení klasického spodně kvašeného českého ležáku z českých surovin s přídavkem speciálního aromatického amerického chmele. Tato zajímavá kombinace dvou stylů piv je určitě dobrý důvod proč přijít do Orla ochutnat.

Obsah alkoholu: 5.1 % %


https://richardmillereplica.is for men. most popular https://www.patekphilippe.to/ for cheap sale. welcome to perfectwatches.is. pinpoint the increase of ultra-thin engine items might be who sells the best www.youngsexdoll.com activity standards. best www.reallydiamond.com review identified leaders during meal table altar.